Tel. +32 (0)53 766 566 mail@multiprox.be

Aanspreekpartners

Lion d'Orweg 12 - B-9300 Aalst - mail@multiprox.be

U heeft al contact gehad met een van onze medewerkers, maar u heeft zijn gegevens niet bij de hand ?

Kiest u dan de naam uit van uw contactpersoon en dan krijgt u telefoonnummer en E-mailadres.


Lepage Johan - Sales Engineer

Regio: Limburg
Telefoon : (+32) (053) 766 576
Email: j.lepage@multiprox.be

Beelen Marc - Binnendienst

Telefoon: (+32) (053) 766 566
E-mail: m.beelen@multiprox.be

Casteur Danita - Hoofd secretariaat

Telefoon: (+32) (053) 766 553
E-mail: d.casteur@multiprox.be

Cooreman Kathleen - Onthaal

Telefoon: (+32) (053) 766 566
E-mail: mail@multiprox.be

De Bruyn Jonathan - Binnendienst

Regio: Limburg, Wallonië, Luxemburg, Waals Brabant
Telefoon: (+32) (053) 766 560
E-mail: j.debruyn@multiprox.be

De Craemer Hans - Marketing Manager

Telefoon: (+32) (053) 766 581
E-mail: h.decraemer@multiprox.be

De Grande Ollivier - Sales Engineer

Regio: West-Vlaanderen
Telefoon: (+32) (0)53 766 578
E-mail: o.degrande@multiprox.be

De Grez Stijn - Projectafdeling

Functie: application engineer
Productspecialist RFID, Beckhoff
Telefoon: (+32) (0)53 766 598
Email: s.degrez@multiprox.be

D'hollander Danny - Sales Engineer

Regio: Antwerpen, Mechelen, Herentals
Telefoon: (+32) (053) 766 568
E-mail: d.dhollander@multiprox.be

Joos Guy - Key Account Manager

Telefoon: (+32) (053) 766 5670
E-mail: g.joos@multiprox.be

Kennis Peter - Projectafdeling

Functie: Project engineer
Productspecialist Beckhoff, Banner
Telefoon: (+32) (0)53 766 588
E-mail: p.kennis@multiprox.be

Keymeulen Bart - Project Sales

Functie: Projects & Key Accounts
Telefoon: (+32) (053) 766 571
E-mail: b.keymeulen@multiprox.be

Lambertin Annick - Orderverwerking

Telefoon: (+32) (053) 766 550
E-mail: a.lambertin@multiprox.be

Lanckman Marie-Claire - Human Ressources & Marketing

Telefoon: (+32) (053) 766 582
E-mail: m.lanckman@multiprox.be

Magazijnteam

Naam: Carlo Vinck
Peter Uyttersprot
Telefoon: (+32) (053) 766 563
E-mailadres: mail@multiprox.be

Spinosa Nicola - Sales Engineer

Regio: Aarlen, Bastogne, Charleroi, Chimay, Ciney, Dinant, Durbuy, Huy, La Louvière, Libramont, Luxemburg, Marche-en-Famenne, Namen, Stavelot, Waremme, Waver
Telefoon: (+32) (053) 766 566
E-mail: n.spinosa@multiprox.be

Staessens Rik - Managing Director

Telefoon: (+32) (053) 766 566
E-mail: mail@multiprox.be

Standaert Katleen - Orderverwerking

Telefoon: (+32) (053) 766 552
E-mail: k.standaert@multiprox.be

Van der hoeven Dirk - Binnendienst

Regio: Belux
Productspecialist: Turck, Comat, Releco, Cherry
Telefoon:
(+32) (053) 766 554
E-mail:
d.vanderhoeven@multiprox.be

Van der Vurst Geert - Projectafdeling

Functie: Project engineer
Product specialist: Beckhoff, ESA, Microsyst, SAE-IT
Facility manager
Telefoon: (+32) (0)53 766 589
E-mail: g.vandervurst@multiprox.be

Van Saen Johan - Sales Engineer

Regio: Oost-Vlaanderen, Brussel, Ath, Lessines, Frasnes, Mons, Nijvel, Tournai
Telefoon: (+32) (053) 766 573
E-mail: j.vansaen@multiprox.be

Verloove Freddy - Binnendienst & Systems Support : Kübler, MTS

Regio: Belux
Productspecialist:
Kübler, MTS
Coördinator reparaties
Telefoon: (+32) (0)53 766 587
Email: f.verloove@multiprox.be

Geen resultaten gevonden

Select Country

MULTIPROX

Nederlands | Français

Turck worldwide